Adam Scott ogłosił premierę drugiego sezonu thrillera sci-fi Severance na Apple TV+

Autor: Tetiana Honcharenko | 11.05.2024, 13:59
Adam Scott ogłosił premierę drugiego sezonu thrillera sci-fi Severance na Apple TV+

Gwiazda uznanego przez krytyków thrillera psychologicznego sci-fi Severance, Adam Scott, zasugerował, że nadchodzi drugi sezon i zapewnił, że będzie to "prawdziwa zabawa".

Co wiadomo

Podczas niedawnej rozmowy Scott wyraził podekscytowanie nadchodzącym sezonem, ale nie był zbyt elokwentny, jeśli chodzi o konkretne szczegóły:

"Bardzo chciałbym powiedzieć tobie i wszystkim, co nas czeka, bo to będzie prawdziwa zabawa. Nie mogę się doczekać, aż ludzie to zobaczą, ale nie mogę powiedzieć ani słowa, ale w końcu ukaże się w najbliższej przyszłości i nie mogę się doczekać, aż wszyscy to zobaczą. O to w tym wszystkim chodzi. To była świetna zabawa".

Podczas gdy pierwszy sezon Severance otrzymał wysokie oceny ze względu na oryginalną fabułę i umiejętne tworzenie napięcia w opowiadaniu historii, drugi sezon był pod dużą kontrolą.

Problemy obejmowały wewnętrzne spory i strajki branżowe. Napięcia między współreżyserami Danem Ericksonem i Markiem Friedmanem doprowadziły do komplikacji na wczesnych etapach rozwoju drugiego sezonu. Ben Stiller, który pełnił funkcję głównego reżysera i producenta wykonawczego, musiał zostać zaangażowany, aby utrzymać Friedmana przy projekcie, ale napięcia utrzymywały się, utrudniając rozwój scenariusza i zarządzanie budżetem. Strajki WGA i SAG-AFTRA również spowodowały opóźnienia. Niemniej jednak zdjęcia wznowiono w styczniu 2024 roku.

Kiedy można się spodziewać

Drugi sezon Severance nie otrzymał jeszcze daty premiery.

Źródło: MovieWeb