Zaprezentowano zwiastun długo oczekiwanej kosmicznej gry strategicznej Homeworld 3. Gra jest już dostępna dla niektórych graczy

Autor: Anton Kratiuk | 11.05.2024, 19:23
Zaprezentowano zwiastun długo oczekiwanej kosmicznej gry strategicznej Homeworld 3. Gra jest już dostępna dla niektórych graczy

Zaledwie dwa dni dzielą nas od premiery wyczekiwanej kosmicznej gry strategicznej Homeworld 3, ale dla niektórych graczy jest ona już dostępna.

Co wiemy

Gearbox Publishing i deweloperzy z Blackbird Interactive przypomnieli, że nabywcy edycji Fleet Command oraz ci, którzy wsparli finansowo projekt na zamkniętej już platformie crowdfundingowej Fig, mogą już zanurzyć się w kosmicznych bitwach.

Na cześć tego wydarzenia studio opublikowało zwiastun recenzencki Homeworld 3 - gry strategicznej, na którą fani serii czekają już od ponad dwudziestu lat, a jej premiera była wielokrotnie przekładana.

W zwiastunie deweloperzy krótko opisali kluczowe mechaniki Homeworld 3 i pokazali materiał z rozgrywki.

Gracze będą musieli walczyć ze złem, które pożera Galaktykę. Aby to zrobić, trzeba budować statki kosmiczne, tworzyć flotylle, ulepszać je i umiejętnie prowadzić je w bitwie.

Kiedy czekać

Homeworld 3 ukaże się 13 maja 2024 roku wyłącznie na PC (Steam i Epic Games Store).

Wymagania systemowe gry można znaleźć klikając w ten link.

Źródło: Gearbox