Końcowa scena filmu Królestwo planety małp pierwotnie miała być bardziej intensywna, ale została przerobiona tak, aby była bardziej subtelna

Autor: Vladislav Nuzhnov | 13.05.2024, 14:06
Końcowa scena filmu Królestwo planety małp pierwotnie miała być bardziej intensywna, ale została przerobiona tak, aby była bardziej subtelna

Pisaliśmy, że Freya Allan opowiedziała historię swojej bohaterki May, która jest jedną z najważniejszych postaci w filmie Królestwo Planety Małp. Jednak w wywiadzie dla The Hollywood Reporter, Allan wypowiedziała się również na temat finałowej sceny, która pierwotnie wyglądała inaczej.

Co wiadomo

W wiadomości znajdują się spoilery do filmu Królestwo Planety Małp!

W finale widzimy, jak Noah żegna się z May, a dziewczyna trzyma za plecami pistolet, ale pierwotnie scena wyglądała nieco inaczej.

May celowała w Noah, ale on był odwrócony do niej plecami. May płacze, gdy to robi, ale w ostatniej chwili nie strzela, gdy tylko Noah wymienia imię Raki. Następnie odkłada broń.

Freya powiedziała, że podczas procesu montażu twórcy chcieli uczynić tę scenę bardziej subtelną, a aktorce bardziej podoba się efekt końcowy.

"Jest znacznie mądrzejszy i naprawdę pozwala ci więcej myśleć. Nie musi to być tak oczywiste, jak trzymanie broni i pozwala ci zadać pytania, które właśnie zadałeś: Czy szła tam, by ich zabić, czy było to ostrzeżenie? To zależy od ciebie".

Film otrzymał 83% świeżych ocen od krytyków na RottenTomatoes i zarobił 56 milionów dolarów w USA w weekend otwarcia, co jest drugim najlepszym wynikiem w historii serii.

Źródło: Hollywoodreporter