Helldivers 2 sprzedało się w 12 milionach egzemplarzy w 12 tygodni - to lepszy wynik niż God of War Ragnarok

Autor: Vladislav Nuzhnov | 14.05.2024, 12:03
Helldivers 2 sprzedało się w 12 milionach egzemplarzy w 12 tygodni - to lepszy wynik niż God of War Ragnarok

Helldivers 2 stał się prawdziwym sukcesem. Nikt nie spodziewał się, że kooperacyjna strzelanka od Arrowhead stanie się tak popularna. A dzięki Sony wiemy już, jak dobrze gra się sprzedała.

Co wiemy

Gra sprzedała się w 12 milionach egzemplarzy w 12 tygodni. Tak więc każdego tygodnia do gry dołącza nowy milion graczy. Ale to nie koniec interesujących faktów. Helldivers 2 pobiło rekord God of War Ragnarok. Przygoda Kratosa i Atreusa sprzedała się w 11 milionach egzemplarzy w 10 tygodni.

Dla przypomnienia, analityk Circana Mat Piscatella powiedział, że wydanie na PC było dużą częścią sukcesu Helldivers 2. Dzięki PC, Helldivers 2 jest już siódmą najlepiej zarabiającą grą Sony w historii. Bez PC nie znalazłaby się nawet w pierwszej 20.

Gdzie grać

Helldivers 2 jest dostępne na PC i PlayStation 5.

Dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej

  • Redakcja gg była zadowolona z gry i przyznała jej ocenę 4,4/5. To atrakcja, do której chce się wracać raz za razem. Czasem jest zwariowana, czasem rozśmiesza, czasem trzyma w napięciu ze względu na liczbę wrogów na ekranie, ale to właśnie za ten wachlarz emocji kochamy gry. Przeczytaj więcej w naszej recenzji Helldivers 2.

Źródło: @Helldiversmedia