Fantasmagoryczny potwór wylewający złotą poświatę: twórcy Elden Ring zaprezentowali grafikę nowego wroga z dodatku Shadow of the Erdtree

Autor: Anton Kratiuk | 14.05.2024, 12:30
Fantasmagoryczny potwór wylewający złotą poświatę: twórcy Elden Ring zaprezentowali grafikę nowego wroga z dodatku Shadow of the Erdtree

FromSoftware niechętnie dzieli się szczegółami na temat dodatku Shadow of the Erdtree do Elden Ring, mimo że do jego premiery pozostał nieco ponad miesiąc.

Gracze wciąż nie wiedzą, z jakimi przeciwnikami będą musieli się zmierzyć w DLC, ale nowa grafika od twórców Elden Ring ujawniła jedno z tajemniczych stworzeń.

Co wiadomo

Na stronie X gry, FromSoftware opublikowało obraz nienazwanego potwora o wynędzniałym ciele i ogromnej głowie, przez którą prześwituje złota poświata. Oto opis, jaki projektanci gry nadali temu stworzeniu:

Opuszczone i pogrążone w żałobie, szukają pożywienia pod cieniami (pod Umbrą) i modlą się o objęcie nowego pana.

Fantasmagoryczny potwór wylewający złotą poświatę: twórcy Elden Ring zaprezentowali grafikę nowego wroga z dodatku Shadow of the Erdtree-2

Dla przypomnienia, złoty kolor jest głównym odcieniem w Shadow of the Erdtree i odgrywa ważną rolę w uniwersum Elden Ring.

Fani gier FromSoftware zauważyli, że pokazany wróg jest podobny do stworzeń, które przemierzają miasto w Bloodborne. W grze z 2015 roku postać gracza zaczynała wariować, gdy zbliżała się do takich wrogów, być może w Elden Ring: Shadow of the Erdtree będą one miały taki sam lub podobny efekt.

Kiedy można się spodziewać

Shadow of the Erdtree ukaże się 21 czerwca na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X|S i PC (Steam).

Źródło: Elden Ring