"Nowoczesne dzieło sztuki": Sony opublikowało pochwalny zwiastun gry akcji Stellar Blade

Autor: Anton Kratiuk | 14.05.2024, 13:07
"Nowoczesne dzieło sztuki": Sony opublikowało pochwalny zwiastun gry akcji Stellar Blade

Pod koniec kwietnia miała miejsce premiera gry akcji Stellar Blade, która stała się kolejnym wysoko ocenianym tytułem na wyłączność PlayStation. Gra otrzymała najwyższe oceny użytkowników na Metacritic spośród wszystkich projektów wydanych na PS5.

Co wiadomo

Stellar Blade narobiło sporo szumu w przestrzeni informacyjnej, a Sony zebrało najbardziej uderzające i wymowne cytaty krytyków i udostępniło je w specjalnym zwiastunie.

Stellar Blade zostało między innymi nazwane przez ekspertów "świetną grą akcji" i "nowoczesnym dziełem sztuki". Być może nikt nie będzie polemizował z faktem, że gra akcji od Shift Up okazała się ekscytująca i wbrew opiniom sceptyków może zaoferować nie tylko wizualizacje pięknych kobiecych postaci, ale także doskonały system walki, dobrą fabułę, klimatyczne lokacje i przyzwoitą wydajność techniczną.

Sukces Stellar Blade pozwolił Shift Up Studios rozpocząć prace nie tylko nad grą opartą na zupełnie nowym IP, ale także, jak zasugerował szef firmy Hyung-Tae Kim, sequelem Stellar Blade.

Źródło: PlayStation