Mark Strong dołączył do obsady serialu Pingwin, który jest spin-offem filmu Batman, ale jego rola nie jest znana

Autor: Vladislav Nuzhnov | 14.05.2024, 15:27
Mark Strong dołączył do obsady serialu Pingwin, który jest spin-offem filmu Batman, ale jego rola nie jest znana

Zanim zobaczymy sequel Batmana z Robertem Pattinsonem, zobaczymy serial Pingwin, który jest spin-offem Batmana (2022). Do ekipy filmu dołączył jeden znany aktor.

Co wiadomo

Mark Strong, znany z filmów Kingsman, Cruella, Green Lantern, dołączył do obsady serialu Pingwin.

Trener Marka zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie trenującego aktora, a zapytany przez fana odpowiedział, że trenuje Stronga do serialu Pingwin.

Nie wiadomo jednak, w kogo dokładnie wcieli się Mark. Dlatego też fani zaczynają budować swoje teorie: Mario Falcone, Hugo Strange czy Victor Zsasz? Tego dowiemy się później.

Kiedy można się spodziewać

Serial ma zostać udostępniony w serwisie streamingowym Max jesienią 2024 roku.

Dla tych, którzy nie wiedzą

Kręcenie serialu rozpoczęło się w marcu 2023 roku, ale proces został zatrzymany w czerwcu podczas strajku scenarzystów i aktorów w Hollywood.

Serial rozpocznie się bezpośrednio po Batmanie i pokaże, jak Oswald Cobblepot rozszerza swoje wpływy w Gotham i staje się jeszcze większym przestępczym mastermindem. W rolę Pingwina wcieli się genialny Colin Farrell. Aktor grał już tego złoczyńcę w Batmanie (2022).

Pingwin będzie miał 8 odcinków. Scenarzystką i showrunnerką jest Lauren LeFranc. Producentem wykonawczym jest reżyser Batmana Matt Reeves.

Źródło: comicbook