Nicolas Cage zagra Spider-Mana Noir w serialu, który opowie historię starego detektywa w Nowym Jorku lat 30-tych XX wieku

Autor: Vladislav Nuzhnov | 14.05.2024, 16:14
Nicolas Cage zagra Spider-Mana Noir w serialu, który opowie historię starego detektywa w Nowym Jorku lat 30-tych XX wieku

Noir Spider-Man zyskał swoją pierwszą wielką popularność dzięki grze Spider-Man: Shattered Dimensions, a wiele lat później dzięki pojawieniu się w filmie animowanym Spider-Man: Spider-Verse. A teraz trwają prace nad osobnym serialem o tym Spider-Manie, w którym zagra znany aktor.

Co wiadomo

Nicolas Cage ponownie zagra Spider-Mana Noir, ale tym razem w serialu telewizyjnym. Wcześniej podkładał głos pod tę postać we wspomnianej kreskówce Spider-Man: Into the Spider-Verse. Będzie to pierwszy raz, gdy postać zostanie przedstawiona w filmie, a nie w grze lub kreskówce.

Serial opowie historię starzejącego się prywatnego detektywa w Nowym Jorku lat 30. XX wieku, który ma pecha i jest zmuszony skonfrontować się ze swoim przeszłym życiem jako jedyny superbohater w mieście.

Serial zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych na MGM+, a następnie trafi na Amazon Prime Video. Dla Cage'a będzie to pierwszy występ w serialu telewizyjnym, a nie w filmie.

Scenarzystami serialu są Oren Uziel i Steve Lightfoot, którzy będą również współtwórcami i producentami wykonawczymi. Stworzyli oni serial wraz z zespołem Around the World w składzie Phil Lord, Christopher Miller i Amy Pascal, którzy będą również pełnić rolę producentów wykonawczych.

Źródło: variety