Dzieje się! Ubisoft zaprezentował spektakularny zwiastun premierowy Assassin's Creed Shadows, długo oczekiwanej gry osadzonej w feudalnej Japonii

Autor: Anton Kratiuk | 15.05.2024, 19:20
Dzieje się! Ubisoft zaprezentował spektakularny zwiastun premierowy Assassin's Creed Shadows, długo oczekiwanej gry osadzonej w feudalnej Japonii

Wreszcie swoją premierę miał debiutancki zwiastun gry, o której wielu fanów Assassin's Creed marzyło od ponad dekady.

Ubisoft zaprezentował nową część swojej najpopularniejszej franczyzy, której akcja rozwija się w feudalnej Japonii.

Co wiadomo

Informacje insiderów zostały więc w pełni potwierdzone!

W Assassin's Creed Shadows gracze zobaczą historię dwójki bohaterów: samuraja afrykańskiego pochodzenia Yasuke i dziewczyny shinobi Naoé.

Ich życiorysy nie były ze sobą powiązane, ale zrządzeniem losu bohaterowie zmuszeni są działać razem, by walczyć z Zakonem Starożytnych, który przejął władzę w Japonii.

Ubisoft nie pokazał żadnych materiałów z rozgrywki, ale zwiastun pokazuje, że Yasuke polega na brutalnej sile fizycznej i doskonale prezentuje się w walce wręcz, a Naoé to klasyczna zabójczyni, która woli działać ukradkiem, dzierży ostrza, noże do rzucania i doskonale ukrywa się w cieniu.

Oczywiście w zwiastunie pojawia się również melodia Ezio's Family, którą wszyscy fani Assassin's Creed rozpoznają od pierwszych nut. Jest ona zaaranżowana zgodnie z oprawą gry i jak zawsze idealnie do niej pasuje.

W czerwcu deweloperzy obiecują pokazać pierwszy gameplayowy zwiastun Assassin's Creed Shadows. Podobno nastąpi to na Ubisoft Forward 10 czerwca.

Kiedy się spodziewać

Assassin's Creed Shadows ukaże się 15 listopada 2024 roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series.

Zamówienia przedpremierowe są już otwarte.

Źródło: Ubisoft