Rise of Sauron: The Lord of the Rings: Rings of Power - zwiastun drugiego sezonu został opublikowany

Autor: Vlad Cherevko | 15.05.2024, 20:23
Rise of Sauron: The Lord of the Rings: Rings of Power - zwiastun drugiego sezonu został opublikowany

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Śródziemia i trylogii Władca Pierścieni. Amazon Prime Video pokazał zwiastun drugiego sezonu serialu "Pierścienie Władzy", który pokaże kształtowanie się głównego czarnego charakteru Śródziemia - Saurona.

Co wiadomo

W drugim sezonie Pierścieni Władzy Sauron, grany przez Charliego Vickersa, staje się główną postacią. Po nabyciu praw do materiału źródłowego od spadkobierców Tolkiena, Amazon postawił na Pierścienie Władzy, angażując się w kilka sezonów naraz.

Pierwszy sezon był nieco przeciągnięty, ponieważ twórcy serialu, J.D. Payne i Patrick McKay, skupili się bardziej na tworzeniu tego bogatego fikcyjnego świata i postaci niż na rozwijaniu fabuły. Chcieli uniknąć "historii skoncentrowanej na złoczyńcach" z pierwszego sezonu, ale obiecali, że drugi sezon zagłębi się w "legendy i historie, na które ludzie czekali".

Pojawi się powstanie Saurona, wykucie słynnych pierścieni wszechmocy i ostateczny sojusz elfów i ludzi w walce ze złymi podstępami Saurona. Sądząc po opublikowanym zwiastunie, w drugim sezonie czeka nas o wiele więcej akcji, a zdolności Saurona do zmiany kształtu są teraz wygodnie przebrane za elfa.

Prime Video ujawniło również dodatkową zapowiedź wideo zza kulis drugiego sezonu.

Drugi sezon Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy będzie miał premierę na Prime Video 29 sierpnia 2024 roku.

Źródło: Prime Video