Nadchodzący Samsung Galaxy M35 pojawił się w Konsoli Google Play

Autor: Vlad Cherevko | 15.05.2024, 20:55
Nadchodzący Samsung Galaxy M35 pojawił się w Konsoli Google Play

Samsung przygotowuje się do wydania nowego budżetowego smartfona - Galaxy M35. Model ten ma wiele wspólnego z Galaxy A35 i najwyraźniej jest jego alternatywną wersją na niektóre rynki. Niedawno Galaxy M35 został zauważony w Google Play Console, dzięki czemu poznaliśmy kilka kluczowych specyfikacji urządzenia oraz jego wygląd.

Co wiadomo

Smartfon jest napędzany procesorem Samsung Exynos 1380, co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę jego budżetową orientację. Galaxy M35 jest wyposażony w 6 GB pamięci RAM, chociaż mogą być dostępne inne opcje pamięci. Z wpisu możemy dowiedzieć się, że telefon działa na systemie Android 14. Ponadto obraz zapisany w bazie danych potwierdza, że Galaxy M35 ma potrójny aparat.

Galaxy M35 w Konsoli Google Play

Reszta specyfikacji urządzenia pozostaje na razie nieznana, choć wiele z nich może być podobnych do Galaxy A35. Na przykład Galaxy A35 ma 6,6-calowy wyświetlacz AMOLED, 50-megapikselowy aparat główny i baterię o pojemności 5000 mAh. Nie byłoby zaskoczeniem, gdyby Galaxy M35 miał taką samą specyfikację, chociaż telefony z serii M zazwyczaj używają baterii o większej pojemności. W przeciwnym razie Galaxy A35 i Galaxy M35 mogą mieć niemal identyczną specyfikację.

Źródło: YTECHB