LG Tone Free T90S: bezprzewodowe słuchawki z grafenowymi przetwornikami i baterią wystarczającą nawet na 36 godzin pracy

Autor: Vlad Cherevko | 16.05.2024, 21:47
LG Tone Free T90S: bezprzewodowe słuchawki z grafenowymi przetwornikami i baterią wystarczającą nawet na 36 godzin pracy

Firma LG zaprezentowała nowe słuchawki bezprzewodowe Tone Free T90S, które oferują unikalne funkcje. Na przykład, są one wyposażone w grafenowe przetworniki, które zapewniają redukcję wibracji i lepszą wierność dźwięku.

Co wiadomo

Słuchawki zostały opracowane we współpracy z Meridian Audio i obsługują technologię Snapdragon Sound, a także kodeki AAC, SBC i aptX Adaptive. Słuchawki posiadają certyfikat Dolby Atmos i funkcję Dolby Head Tracking. Posiadają również technologię Dolby Virtualizer, która rozszerza percepcję przestrzenną, tworząc dźwięk porównywalny z dźwiękiem stadionowym, podczas gdy technologia Optimizer pozwala usłyszeć naturalny i głośny dźwięk bez zniekształceń.

Słuchawki T90S obsługują Bluetooth 5.4, adaptacyjną redukcję szumów (ANC) z systemem trzech mikrofonów i możliwością podłączenia dwóch urządzeń jednocześnie. Słuchawki zostały zaprojektowane przy użyciu 300 form do uszu, dzięki czemu zapewniają optymalne dopasowanie, a wewnętrzne nauszniki są wykonane z hipoalergicznego materiału klasy medycznej. W zestawie ze słuchawkami znajduje się charakterystyczne dla LG etui ładujące ze światłem UV, które niszczy 99,99 procent bakterii. Etui posiada również gniazdo 3,5 mm, które można podłączyć do urządzeń innych niż Bluetooth i działa jako nadajnik do słuchawek.

LG twierdzi, że czas słuchania przez słuchawki wynosi 9 godzin bez ANC i do 36 godzin z etui ładującym. Cały zestaw jest odporny na zachlapania IPX4.

Słuchawki LG Tone Free T90S są dostępne w kolorze czarnym i białym. Ceny i informacje o dostępności zostaną ogłoszone jeszcze w tym miesiącu.

Źródło: LG