Galaxy M35: przecieki ujawniają pełny wygląd i funkcje nowego smartfona Samsunga (zdjęcia)

Autor: Nastya Bobkova | 17.05.2024, 02:46
Galaxy M35: przecieki ujawniają pełny wygląd i funkcje nowego smartfona Samsunga (zdjęcia)

Samsung pracuje nad nowym smartfonem z serii M, Galaxy M35, który właśnie został w pełni ujawniony. Według najnowszych przecieków, Galaxy M35 będzie zmodyfikowaną wersją niedawno wydanego Galaxy A35.

Co wiemy.

Wideo opublikowane przez Evana Blassa z X/Twittera pokazuje Galaxy M35 pod każdym kątem. Smartfon ma grube ramki wokół wyświetlacza, otwór na przednią kamerę, trzy kamery z lampą błyskową LED z tyłu i kwadratową konstrukcję z zaokrąglonymi krawędziami. Tylny panel jest wykonany z tworzywa sztucznego i ma półbłyszczące wykończenie z poziomymi liniami.

Specyfikacja.

Galaxy M35 będzie dostępny w kolorach szarym, niebieskim i miętowym, co czyni go bardziej przystępnym cenowo niż Galaxy A35. Cechy urządzenia obejmują 6,6-calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości Full HD+ i częstotliwości odświeżania 120 Hz, potrójny aparat z tyłu z głównym aparatem 50 MP oraz baterię 6000 mAh.

Galaxy M35 będzie napędzany przez procesor Exynos 1380 SoC, 6 GB pamięci RAM i system Android 14. Oczekuje się, że smartfon ten zaoferuje wysoką wydajność i funkcjonalność w bardziej przystępnej cenie w porównaniu do podobnych modeli z serii A.

Źródło: SamMobile