Honor ujawnił wygląd nadchodzących Honor 200 i Honor 200 Pro, a także ujawnił datę premiery

Autor: Vlad Cherevko | 17.05.2024, 14:31
Honor ujawnił wygląd nadchodzących Honor 200 i Honor 200 Pro, a także ujawnił datę premiery

Honor przygotowuje się do wprowadzenia na rynek dwóch nowych smartfonów - Honor 200 i Honor 200 Pro, które zostaną zaprezentowane już wkrótce. Honor ujawnił wygląd nowych produktów, opcje kolorystyczne, a także ogłosił datę prezentacji.

Co wiadomo

Na oficjalnej stronie firmy pojawiły się zdjęcia, na których Honor w pełni ujawnił wygląd urządzeń, a także opcje kolorystyczne nowości. Również zdjęcia nowości zostały dostarczone przez chińskiego insidera Digital Chat Station. Jak widać, firma zdecydowała się na owalną obudowę dla serii Honor 200. Tylny panel telefonu ma błyszczące, lustrzane wykończenie z gładkim wzorem, nadając nowości wypolerowany, wysokiej jakości wygląd. Ten design jest widoczny we wszystkich wariantach kolorystycznych urządzenia, w tym czarnym, różowym, białym i turkusowym.

Jeśli chodzi o różnice między Honor 200 i Honor 200 Pro, jest ich bardzo niewiele. Tylny panel jest taki sam między modelami, podczas gdy z przodu występują różnice w przednich kamerach. Honor 200 ma pojedynczy aparat do selfie, podczas gdy Honor 200 Pro ma podwójny aparat w postaci kapsuły.

Nie ma jeszcze oficjalnych informacji na temat specyfikacji urządzeń. Jednak wyciek z Digital Chat Station ujawnia pewne szczegóły. Według insidera, nowe produkty otrzymają 50-megapikselowy czujnik główny Omni Vision OV50H z przysłoną f/1.9. Poinformowano również, że teleobiektyw będzie miał 50-krotny zoom cyfrowy. Oczekuje się, że Honor 200 otrzyma układ Snapdragon 8s Gen 3, podczas gdy starszy model będzie wyposażony w Snapdragon 8 Gen 3. Ponadto seria zostanie wyposażona w baterię 5200 mAh z obsługą szybkiego ładowania przewodowego 100W.

Wszystkie szczegóły na temat nowości poznamy podczas prezentacji w Chinach, którą zaplanowano na 27 maja.

Źródło: Honor, Digital Chat Station