Świetna wiadomość dla użytkowników komputerów Mac: Assassin's Creed Shadows ukaże się na komputerach Apple w tym samym czasie, co na innych platformach.

Autor: Anton Kratiuk | 17.05.2024, 20:07
Świetna wiadomość dla użytkowników komputerów Mac: Assassin's Creed Shadows ukaże się na komputerach Apple w tym samym czasie, co na innych platformach.

W zeszłym roku twórcy Diablo IV rozgniewali wspaniałą aktorkę, zdobywczynię Oscara i innych prestiżowych nagród Whoopi Goldberg, nie wydając gry na komputery Mac.

Ogólnie rzecz biorąc, Blizzard nie obiecywał wydania Diablo IV na urządzenia Apple, ale Whoopi Goldberg nie była zakłopotana, kupiła płytę ze swoją ulubioną grą (jak się okazało, aktorka jest fanką Diablo) i nie mogła jej zainstalować.

Blizzard i Whoopi Goldberg znaleźli wspólny język i rozstali się w pokoju, ale Ubisoft nie powtórzył błędów amerykańskich kolegów.

Co wiadomo

Zamówienieprzedpremierowe Assassin's Creed Shadowszostało otwarte w App Store i podano tam, że nowa gra akcji w scenerii feudalnej Japonii zostanie wydana na Maca równocześnie z innymi platformami.

Świetna wiadomość dla użytkowników komputerów Mac: Assassin's Creed Shadows ukaże się na komputerach Apple w tym samym czasie, co na innych platformach.-2

Oczekuje się, że Assassin's Creed Shadows zostanie wydany 15 listopada i będzie wymagał modelu z chipem M1 lub wyższym do uruchomienia na komputerach Apple.

Dla tych, którzy nie wiedzą

Assassin 's Creed Mirage, poprzednia odsłona serii (2023), zostanie wydana na obecne modele iPhone'a i iPada już 6 czerwca.

Źródło: App Store