Samsung wprowadza na rynek lodówkę Bespoke AI Family Hub 2024 w Korei Południowej

Autor: Nastya Bobkova | 18.05.2024, 04:45
Samsung wprowadza na rynek lodówkę Bespoke AI Family Hub 2024 w Korei Południowej

Samsung ogłosił wprowadzenie na rynek w Korei Południowej nowej lodówki Bespoke AI Family Hub 2024. Ten nowy model znanej serii urządzeń gospodarstwa domowego zachwycił użytkowników zaawansowaną technologią i inteligentnymi funkcjami.

Co wiemy

Lodówka posiada 32-calowy wyświetlacz na przednim panelu, który umożliwia wyświetlanie zdjęć, filmów i oglądanie treści z różnych serwisów streamingowych, w tym YouTube. Jednak główną zaletą tego urządzenia jest jego inteligencja.

Dzięki wbudowanej kamerze lodówka może śledzić produkty i wysyłać powiadomienia do użytkowników, gdy trzeba uzupełnić zapasy. Ponadto oferuje szereg innych inteligentnych funkcji, które sprawiają, że jest czymś więcej niż tylko lodówką, ale także domowym centrum sterowania.

Cena Bespoke AI Family Hub 2024 w Korei Południowej zaczyna się od 4,81,50,00 wonów i wzrasta do 4,89,00,00 wonów, w zależności od wybranego koloru. Klienci mogą zakupić ten produkt na oficjalnej stronie Samsunga oraz u autoryzowanych sprzedawców online i offline.

Źródło: SamMobile