Poco wchodzi na rynek tabletów 23 maja

Autor: Vlad Cherevko | 19.05.2024, 14:35
Poco wchodzi na rynek tabletów 23 maja

Poco przygotowuje się do dużego wydarzenia zaplanowanego na 23 maja, podczas którego zaprezentuje swoje nowe produkty. Oczekiwane zapowiedzi obejmują smartfony Poco F6 i Poco F6 Pro, a także pierwszy tablet marki, Poco Pad.

Co wiadomo

Nie ma jeszcze zbyt wielu oficjalnych informacji na temat Poco Pad, ale plotki sugerują, że może to być przemianowana wersja niedawno ogłoszonego Redmi Pad Pro. Oczekuje się, że Poco Pad otrzyma 12,1-calowy wyświetlacz IPS z częstotliwością odświeżania 120 Hz i będzie zasilany przez chipset Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2. Aparat prawdopodobnie powtórzy specyfikację Redmi Pad Pro, z 8-megapikselowym czujnikiem z tyłu i kolejnym 8-megapikselowym czujnikiem z przodu do selfie i rozmów wideo.

Redmi Pad Pro

Poco Pad może również obsługiwać rysik i etui z klawiaturą, jak sugerowały wcześniejsze przecieki. Dźwięk będzie dostarczany przez czterokanałowy system głośników z obsługą Dolby Atmos, podczas gdy bateria o pojemności 10 000 mAh będzie w stanie szybko się ładować dzięki ładowaniu 33 W.

Warto zauważyć, że Redmi Pad Pro pojawił się już w Google Play Console, sygnalizując jego globalną premierę. Podobno w przygotowaniu jest również wersja Redmi Pad Pro z obsługą 5G.

Źródło: Poco