Twórcy jednej z najbardziej oczekiwanych gier 2024 roku - Black Myth: WuKong zaprezentowali spektakularny zwiastun rozgrywki ambitnej gry akcji

Autor: Anton Kratiuk | 19.05.2024, 23:13
Twórcy jednej z najbardziej oczekiwanych gier 2024 roku - Black Myth: WuKong zaprezentowali spektakularny zwiastun rozgrywki ambitnej gry akcji

Kanał IGN YouTube opublikował kolejny zwiastun ambitnej chińskiej gry akcji Black Myth: WuKong, której głównym bohaterem będzie mitologiczna postać Małpiego Króla.

Co wiemy

W krótkim materiale wideo studio Game Science zaprezentowało kilka barwnych scen z rozgrywki, w których protagonista walczy z dziwacznymi potworami różnego rodzaju, kształtu i rozmiaru.

Black Myth: Wukong zapowiada się na jedną z najbardziej nietypowych i technologicznych gier tego roku.

Pod względem rozgrywki Black Myth: Wukong będzie pod wieloma względami przypominać gry soulslike: będzie zawierać głęboki i złożony system walki, ogromną różnorodność wrogów, przestronne i skomplikowane lokacje, możliwość transformacji w różne stworzenia i tworzenia klonów Małpiego Króla, a także wymagające walki z potężnymi bossami.

Game Science obsługuje DLSS 3.5 z rekonstrukcją promieni i śledzeniem ścieżek, podobnie jak w Cyberpunk 2077 i Alan Wake 2. Dzięki tym technologiom użytkownicy nowoczesnych kart graficznych NVIDIA mogą spodziewać się nie tylko najwyższej jakości grafiki i doskonałej wydajności, ale także ultrarealistycznych odbić w wodzie oraz rozbudowanej gry światła i cienia.

Kiedy można się spodziewać

Black Myth: WuKong ukaże się 20 sierpnia 2024 roku na PC, PS5 i Xbox Series. Na Steam i EGS użytkownicy mogą dodać grę do swojej listy życzeń.

Źródło: IGN