Wydawca Paradox Interactive po raz trzeci przełożył premierę ambitnego symulatora życia Life by You od autora najlepszych części The Sims.

Autor: Anton Kratiuk | 20.05.2024, 22:49
Wydawca Paradox Interactive po raz trzeci przełożył premierę ambitnego symulatora życia Life by You od autora najlepszych części The Sims.

Ambitny symulator życia Life by You od autora The Sims 2 i The Sims 3 Roda Humble'a (Rod Humble) miał zostać wydany najpierw we wrześniu 2023 roku, później został przesunięty na 4 czerwca 2024 roku, ale nawet ta data nie była ostateczna.

Co wiadomo

Wydawca Paradox Interactive ogłosił trzecie przesunięcie wcześniejszego wydania Life by You, ale tym razem szwedzka firma nie ogłosiła nowej daty premiery, ograniczając się do sformułowania "tak szybko, jak to możliwe".

Nie była to łatwa decyzja, zwłaszcza że zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele osób czeka na tę grę z niecierpliwością i ekscytacją. Potrzebujemy jednak dodatkowego czasu na rozwój. Chociaż wolelibyśmy ustalić nową datę premiery, uważamy, że rozsądniej jest opóźnić planowanie niż ustalać nową datę, której nie możemy być pewni.

Przypomnijmy, że twórcy obiecują, że w Life by You gracze będą mogli zrealizować każdy z wymyślonych scenariuszy, w czym pomoże im elastyczny edytor postaci i szczegółowa symulacja zachowania każdego bohatera. Wszyscy mieszkańcy miasta będą mieli własne pragnienia, marzenia, nawyki, fobie, aspiracje i potrzeby.

Life by You pod wieloma względami przypomina słynną serię The Sims, ale nie będzie jej dosłownym powtórzeniem.

Źródło: Paradox