HMD wprowadziło Pulse+ Business Edition z rozszerzonym wsparciem i możliwością samodzielnej naprawy

Autor: Mirosłw Trinko | 21.05.2024, 09:42
 HMD wprowadziło Pulse+ Business Edition z rozszerzonym wsparciem i możliwością samodzielnej naprawy

HMD ujawniło specjalną wersję swojego budżetowego smartfona Pulse+.

Co wiadomo

Nowość otrzymała przedrostek Business Edition w nazwie. Smartfon różni się od zwykłego modelu przedłużonym z 3 do 5 lat wsparciem. Mowa o comiesięcznych poprawkach zabezpieczeń. Jeśli chodzi o aktualizacje systemu operacyjnego, nadal będą dwa z nich. Ponadto HMD Pulse+ Business Edition może pochwalić się programem Door to Door Care, który pozwala wysłać telefon do naprawy z dowolnego miejsca w Europie z pomocą DHL. Gdy urządzenie zostanie naprawione, DHL zwróci je właścicielowi.

Nawiasem mówiąc, użytkownicy HMD Pulse+ Business Edition będą mieli również dostęp do programu samodzielnej naprawy. Przykładowo, właściciele będą mogli wymienić baterię (20 euro), port ładowania (15 euro), tylny panel (3 euro) i wyświetlacz (40 euro). Wszystkie części zamienne i instrumenty są dostępne na stronie iFixit.

Jeśli chodzi o specyfikacje HMD Pulse+ Business Edition, to nie różnią się one od zwykłego modelu. Gadżet ma wyświetlacz LCD 90 Hz, procesor Unisoc T606, baterię 5000 mAh z ładowaniem 10 W i aparat 50 MP.

Cena i kiedy można się spodziewać

HMD Pulse+ Business Edition jest już dostępny dla klientów korporacyjnych w Europie. Smartfon w modyfikacji 8/128 GB kosztuje 200 euro.

Źródło: HMD