HMD wypuściło szokującą kolekcję bardzo "designerskich" akcesoriów: nigdy wcześniej nie widziałeś takich okularów, plecaka i paska

Producent smartfonów HMD robi to, aby ponownie przyciągnąć wzrok (to zadziałało)

Autor: Technosław Bergamot | 21.05.2024, 13:47
HMD wypuściło szokującą kolekcję bardzo "designerskich" akcesoriów: nigdy wcześniej nie widziałeś takich okularów, plecaka i paska

Zazwyczaj nie ma nic złego w przyciąganiu uwagi skandalicznymi wybrykami. Producent smartfonów Human Mobile Devices (HMD) ogłosił wydanie "hiper-limitowanej" (co oznacza, że musisz dołożyć wszelkich starań, aby ją kupić) kolekcji designerskich akcesoriów o nazwie Phonecore. Nie ma znaczenia, jak nazywa się projektant, który nad nią pracował (ani czy znasz jego prace). Nie ma też znaczenia, w jaki sposób pasek nawiązuje do smartfona - najważniejsze, że już go widzieliście. Chociaż wydaje się, że wszystko to powinno być związane z naprawialnym smartfonem HMD Pulse Pro.

Okulary przeciwsłoneczne Phonecore "Cienie ekranu"

To jest tak piękne, że musimy zacytować: "niezwykłe okulary przeciwsłoneczne z wydłużoną pionową ramką, która dokładnie naśladuje kształt smartfona, z czarnymi soczewkami, które naśladują ekran urządzenia. Sylwetka dwóch smartfonów przed oczami to wyjątkowy klimat".

Plecak Phonecore

Nie ma tu logiki, jak w przypadku każdego designerskiego produktu haute couture: "Wydrukowany w 3D mini-plecak przeznaczony wyłącznie do przechowywania smartfona, oparty na popularnym trendzie mini-torby, ale ze smartfonem na "pierwszym miejscu". Plecak został zaprojektowany tak, aby utrzymać smartfon HMD Pulse Pro w pozycji pionowej, co pozwoli właścicielom na szybkie robienie selfie bez użycia rąk w podróży".

Pasek Phonecore

Czytasz to i zdajesz sobie sprawę, że marzyłeś o tym całe życie (tekst wydaje się być napisany przez ChatGPT, od razu wyobraziłem sobie, jak pasowałby do każdej plażowej garderoby): "zmodernizowany pasek, którego bohaterem jest smartfon. Pasek w stylu zestawu narzędzi ma etui na telefon, dzięki czemu jest idealnym praktycznym dodatkiem do każdej garderoby".

Kto go stworzył?

Na wypadek, gdybyś się zastanawiał, jest to projektantka London Fashion Week (to wiele mówi, prawda? ponieważ cała publiczność tygodnia mody oczywiście używa smartfonów z Androidem) Sinead Gorey. Według HMD, projektantka została zainspirowana jednym z pierwszych oryginalnych smartfonów HMD, HMD Pulse Pro w kolorze Glacier Green, co nie jest płatną pracą, ale po prostu niekontrolowaną kreatywnością. A teraz logiczny wniosek (zestaw słów słabo ze sobą powiązanych):

kolekcja ma towarzyszyć, akcentować i uzupełniać smartfona jak nic innego w świecie mody.

Dziękuję za przeczytanie (zdjęcia zdecydowanie były tego warte).