Galaxy Fold 6 może po raz pierwszy od lat otrzymać zauważalną zmianę w konstrukcji nadwozia

Autor: Vlad Cherevko | 21.05.2024, 16:45
Galaxy Fold 6 może po raz pierwszy od lat otrzymać zauważalną zmianę w konstrukcji nadwozia

W ciągu ostatnich kilku lat wygląd smartfonów z serii Samsung Galaxy Fold niewiele się zmienił. Ale sądząc po wycieku znanego insidera, sytuacja może się zmienić w nowej generacji urządzeń Galaxy Fold 6.

Co wiadomo

W nowym wycieku od wiarygodnego insidera Ice Universe pojawiły się szczegóły dotyczące nowego projektu aparatu dla Samsung Galaxy Fold 6. Według plotek, nowy projekt będzie zawierał metalowy pierścień wokół samego obiektywu aparatu z dodatkową teksturą. Będzie to zupełnie nowy wygląd dla Samsunga.

Warto zauważyć, że obraz, który może dać nam wyobrażenie o tym, czego możemy się spodziewać, jest częściowo generowany przy użyciu Galaxy AI, na co wskazuje znak wodny w dolnym rogu. Jednak każda wiadomość o świeżym projekcie jest zawsze mile widziana.

Seria Galaxy Fold Samsunga przez ostatnie trzy generacje miała prawie taki sam wygląd z trzema obiektywami aparatu wystającymi z niewielkiego wzniesienia w górnej części urządzenia. To dobrze pasuje do obecnej wersji projektu Samsunga, ale staje się nieco nudne.

Zobaczymy, jak bardzo zmieni się wygląd nowego Fold 6 na początku lipca.

Źródło: @UniverseIce