Kampania reklamowa nowej odsłony Call of Duty wystartowała: Activision opublikowało "tajny" teaser, który z dużym prawdopodobieństwem odnosi się do Black Ops 6

Autor: Anton Kratiuk | 22.05.2024, 20:16
Kampania reklamowa nowej odsłony Call of Duty wystartowała: Activision opublikowało "tajny" teaser, który z dużym prawdopodobieństwem odnosi się do Black Ops 6

Każdego roku w okolicach połowy maja Activision rozpoczyna przygotowania do aktywnej kampanii reklamowej kolejnej części popularnej serii strzelanek Call of Duty.

Rok 2024 nie był oczywiście wyjątkiem i w sieci pojawił się już teaser, który z prawdopodobieństwem 99% nawiązuje do Call of Duty.

Co wiadomo

Insider CharlieIntel, który specjalizuje się w wiadomościach dotyczących Call of Duty, "przypadkowo odkrył" ciekawe znalezisko w sieci.

Uważa on, że wideo zamieszczone na stronie thetruthlies. com to nic innego jak teaser gry, która według plotek ma nosić nazwę Call of Duty: Black Ops 6 lub Call of Duty: Black Ops Gulf War.

Wspomniany portal posiada interaktywną telewizję, której jeden z pięciu kanałów emituje 40-sekundowy klip. Jest on stylizowany na kronikę z kamery ciała bojowników i pokazuje jakąś tajną operację.

Godnym uwagi momentem klipu jest Mount Rushmore z wyrzeźbionymi portretami prezydentów USA, ale ich twarze są zakryte maskami z napisem "The Truth Lies" (Prawda kłamie) i logo czaszki.

Oczywiście nic bezpośrednio nie wskazuje na to, że jest to Call of Duty, ale:

  1. Activision słynie z nieszablonowych kampanii reklamowych;
  2. Naprawdę, najwyższy czas rozpocząć kampanię reklamową;
  3. Klip odkryła bardzo "przypadkowa" osoba.

Jest już pewne, że pełna prezentacja Call of Duty: Black Ops 6 odbędzie się podczas Xbox Games Showcase 9 czerwca o godzinie 19:00 (CEST), ponieważ baner promocyjny pokazu zawiera to samo logo, co maska ze zwiastuna, która zakrywa twarz jednego z ojców założycieli USA.

Źródło: CharlieIntel