Twórcy Helldivers 2 planują dłużej pracować nad aktualizacjami, by uczynić je jeszcze lepszymi

Autor: Vladislav Nuzhnov | 22.05.2024, 21:56
Twórcy Helldivers 2 planują dłużej pracować nad aktualizacjami, by uczynić je jeszcze lepszymi

Ostatni miesiąc był jednym z najgorszych dla Helldivers 2. Już sama afera związana z powiązaniem konta PSN z komputerem PC sprawiła, że gra została wycofana ze sprzedaży w ponad 170 krajach. Jednak gracze skarżą się również, że aktualizacje Helldivers 2 tylko pogarszają sytuację, co prowadzi do utraty pewnej grupy odbiorców. Deweloperzy skomentowali tę sytuację.

Co wiemy

Na pytanie gracza: "Kiedy możemy spodziewać się nowego patcha?" jeden z deweloperów odpowiedział następująco:

"Chcemy poświęcić trochę więcej czasu na ten patch i ewentualnie pomiędzy przyszłymi patchami. Uważamy, że częstotliwość prac była zbyt duża, aby utrzymać poziom jakości, którego oczekujemy i na który zasługujecie. Naprawianie wielu błędów może łatwo zakłócić przepływ pracy i wymaga więcej zasobów, niż można sobie wyobrazić; wymaga planowania, wdrażania, monitorowania itd. W tym przypadku wolimy nieco rozciągnąć proces, mając nadzieję na dobry wynik".

Gdzie grać

Helldivers 2 jest dostępne na PC i PlayStation 5.

Dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej

  • Redakcja gg była zadowolona z gry i przyznała jej ocenę 4,4/5. To atrakcja, do której chce się wracać raz za razem. Czasem jest zwariowana, czasem rozśmiesza, czasem trzyma w napięciu ze względu na liczbę wrogów na ekranie, ale to właśnie za ten wachlarz emocji kochamy gry. Przeczytaj więcej w naszej recenzji Helldivers 2.

Źródło: discord