Batman: Arkham Collection z trzema grami i wszystkimi dodatkami kosztuje 9 dolarów na Steam do 3 czerwca

Autor: Vladislav Nuzhnov | 22.05.2024, 22:47
Batman: Arkham Collection z trzema grami i wszystkimi dodatkami kosztuje 9 dolarów na Steam do 3 czerwca

Seria Batman Arkham jest jedną z najlepszych dla osób szukających gier o superbohaterach. Rocksteady stworzyło projekty, które dają przewagę współczesnym grom. Dlatego też jej trylogię można nabyć w okazyjnej cenie do 9 czerwca.

Co wiemy

Promocja dotyczy gry Batman: Arkham Collection, w skład której wchodzą trzy gry: Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City i Batman: Arkham Knight. Ponadto każdą z tych gier można kupić tylko osobno, co będzie interesujące nawet dla tych, którzy grali tylko w jedną lub dwie gry z tej serii.

Batman: ArkhamAsylum to pierwsza gra z serii, która została wydana w 2009 roku. Będziemy musieli poradzić sobie ze wszystkimi zagrożeniami, które ogarnęły Arkham Asylum. Rozgrywka opiera się na epickim systemie walki z prostymi, ale skutecznymi kombinacjami, elementami skradanki i zagadkami. W tym wszystkim pomoże nam arsenał Batmana, który zaoferuje wiele ciekawych rzeczy. Gra sprzedawana jest w Edycji Gry Roku, która otworzy dostęp do dodatkowych wyzwań.

Batman: Arkham City to druga gra z serii, która ukazała się w 2011 roku. Teraz wydarzenia rozgrywają się w małym mieście, które zostało zbudowane w centrum Gotham, co pozwoliło graczom cieszyć się otwartym światem i uzyskać bardziej intensywną i interesującą fabułę. Rdzeń rozgrywki pozostaje ten sam, ale teraz jest dwa razy więcej rzeczy i działa lepiej. Gra sprzedawana jest również w Edycji Gry Roku, która zapewni dostęp do pełnego pakietu rozszerzeń, nowych postaci i kostiumów Batmana.

Batman: Arkham Knight to najnowsza gra z serii, która została wydana w 2015 roku. Teraz wydarzenia rozgrywają się w samym Gotham. Świat stał się znacznie większy, pojawiło się wiele nowych aktywności, fabuła jest jeszcze lepsza, liczba mechanik rozgrywki również znacznie wzrosła (mamy teraz nawet Batmobil), a gra nadal może dać przewagę nowoczesnym grom AAA. Jednocześnie otrzymamy absolutnie wszystkie dodatki, których w przypadku tej gry jest naprawdę sporo, więc zawartości nie zabraknie.

Więcej szczegółów na temat promocji można znaleźć pod tym linkiem. Przypominamy, że Batman: Arkham Origins również otrzymał zniżkę.