Plotka: Samsung przygotowuje nowe słuchawki Galaxy Buds 3 i Galaxy Buds 3 Pro z ulepszonym designem, dźwiękiem i sztuczną inteligencją

Autor: Nastya Bobkova | 23.05.2024, 00:50
Plotka: Samsung przygotowuje nowe słuchawki Galaxy Buds 3 i Galaxy Buds 3 Pro z ulepszonym designem, dźwiękiem i sztuczną inteligencją

Samsung wprowadzi na rynek dwie nowe słuchawki bezprzewodowe Galaxy Buds 3 i Galaxy Buds 3 Pro w drugiej połowie tego roku.

Co wiadomo

Według raportu Chosun Media, Samsung planuje poważne zmiany konstrukcyjne w Galaxy Buds 3 i Galaxy Buds 3 Pro. Od czasu wydania oryginalnego modelu, wszystkie Galaxy Buds miały kształt fasoli. Jednak wraz z Galaxy Buds 3, południowokoreańska firma zmieni ogólny kształt swoich wkładek dousznych, aby znacznie poprawić ich wydajność aktywnej redukcji szumów (ANC) i jakość dźwięku.

Jakość połączeń Galaxy Buds jest często gorsza od AirPods ze względu na konstrukcję tych ostatnich, która przybliża mikrofony do ust użytkownika. Samsung może zmienić konstrukcję Galaxy Buds, prawdopodobnie przybliżając je do konstrukcji ze stopą, chociaż nie zostało to jeszcze potwierdzone.

Galaxy Buds 3 i Galaxy Buds 3 Pro będą miały ulepszone funkcje sztucznej inteligencji (AI). Obecna konstrukcja Galaxy Buds nie pozwala na większą baterię wymaganą do bardziej intensywnego korzystania z AI, więc nowy projekt może mieć na celu rozwiązanie również tej kwestii.

Źródło: SamMobile