One UI 6.1 jest już dostępny dla budżetowego Samsunga Galaxy A14 5G w krajach Afryki, Azji i Bliskiego Wschodu

Autor: Vlad Cherevko | 23.05.2024, 01:18
One UI 6.1 jest już dostępny dla budżetowego Samsunga Galaxy A14 5G w krajach Afryki, Azji i Bliskiego Wschodu

Samsung stopniowo aktualizuje wszystkie swoje obecne smartfony i tablety do nowego oprogramowania One UI 6.1. Początkowo aktualizacja była dostępna dla flagowych urządzeń, następnie przyszła kolej na średni segment urządzeń Galaxy, a teraz nadszedł czas na aktualizację budżetowych smartfonów. Jednym z pierwszych budżetowych modeli, który otrzymał aktualizację One UI 6.1 jest Galaxy A14 5G.

Co wiadomo

Samsung udostępnił aktualizację One UI 6.1 dla międzynarodowej wersji Galaxy A14 5G o numerze modelu SM-A146P w Afryce, Azji i na Bliskim Wschodzie. Nowe oprogramowanie, które obejmuje One UI 6.1 dla Galaxy A14 5G, ma wersję oprogramowania układowego A146PXXU7DXD3. Wśród krajów, w których aktualizacja jest już dostępna, są Maroko, RPA, Indonezja, Malezja, Filipiny, Singapur, Tajlandia, Tunezja, Wietnam, Arabia Saudyjska i Zjednoczone Emiraty Arabskie.

One UI 6.1 nie wprowadza funkcji Galaxy AI do Galaxy A14 5G, ale dodaje wiele innych nowych funkcji. Niektóre z nich obejmują możliwość kopiowania treści z jednego obrazu i wklejania ich do innego, dostosowywania ekranu powiadomień alarmowych, udostępniania swojej lokalizacji innym osobom za pomocą Samsung Find My, wyświetlania większej liczby ustawień w Samsung Health i otwierania wszystkich zminimalizowanych aplikacji jednocześnie.

Aby sprawdzić dostępność aktualizacji, należy przejść do Ustawienia " Aktualizacja oprogramowania " Pobierz i zainstaluj.

Źródło: Sammobile