Samsung wprowadził na rynek puszyste etui w kształcie pandy Fubao dla swojej linii Galaxy Buds

Autor: Vlad Cherevko | 23.05.2024, 14:00
Samsung wprowadził na rynek puszyste etui w kształcie pandy Fubao dla swojej linii Galaxy Buds

Samsung wypuścił w Korei Południowej urocze i puszyste etui dla swojej linii Galaxy Buds. Nazywa się Galaxy Buds Fubao Case i jest poświęcone Fu Bao, pierwszej dużej pandzie urodzonej w Korei z dwóch pand, Ai Bao i Le Bao, które zostały wypożyczone z Chin.

Co wiadomo

Po popularności etui Huibao i Ruibao w Korei Południowej, Samsung wypuścił trzecie etui Galaxy Buds poświęcone słynnym pandom w tym kraju. Etui Galaxy Buds Fubao przypomina Fu Bao, pierwszą pandę wielką urodzoną w Korei Południowej. Etui kosztuje 44 000 wonów (33 USD) i można je kupić za pośrednictwem Samsung.com i sklepu Samsung Gangnam.

Etui Galaxy Buds Fubao

Etui Galaxy Buds Fubao Case jest dostępne w kolorze Furongji (Fubao + Nurungji), który pojawia się po tym, jak panda toczy się po ziemi. Etui ma puszystą teksturę, a także puszyste uszy pandy u góry, co zapewnia wygodny chwyt. Etui jest kompatybilne ze słuchawkami Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds 2, Galaxy Buds 2 Pro i Galaxy Buds FE.

Samsung będzie również sprzedawał Galaxy Buds 2 Pro Fubao Pack, który zawiera Galaxy Buds 2 Pro i etui Fubao, za 196 000 wonów (143 USD). Będzie on dostępny od 24 maja 2024 r. na Samsung.com.

Firma planuje również sprzedaż zestawu Galaxy Buds Bao Family Case Pack, który łączy w sobie etui Fubao, etui Huibao i etui Ruibao w jednym pakiecie. Zestaw ten zawiera również ilustracje ze szczegółowymi informacjami o trzech dużych pandach. Zestaw kosztuje 129 800 wonów (96 USD) i będzie dostępny na Samsung.com od 24 maja 2024 roku.

Zestaw trzech etui Galaxy Buds Bao Family Case Pack

Samsung planuje również wypuścić cztery nowe etui w Korei Południowej, aby uczcić dwa filmy Disneya, Inside Out 2 i Monsters Corporation. Zestaw składający się z Galaxy Buds 2 Pro i tych etui z motywami Disneya będzie sprzedawany po obniżonej cenie.

Źródło: Sammobile