Wyciekły rendery Galaxy Flip 6: większe aparaty, kanciasty design i zaktualizowana maskownica głośnika

Autor: Vlad Cherevko | 24.05.2024, 12:39
Wyciekły rendery Galaxy Flip 6: większe aparaty, kanciasty design i zaktualizowana maskownica głośnika

Prezentacja nowych składanych smartfonów Samsunga szóstej generacji spodziewana jest już niebawem, bo 10 lipca, a w sieci pojawiły się już różne przecieki i plotki na temat przyszłych nowości. Kolejny przeciek ujawnił wygląd nadchodzącego Galaxy Flip 6, na którym można zobaczyć jakich zmian oczekuje się w konstrukcji urządzenia.

Co wiadomo

Rendery Flip 6 z etui innej firmy, które zostały opublikowane przez znanego insidera Rolanda Quandta, dają wgląd w pewne zmiany w konstrukcji urządzenia. W szczególności zauważalne są większe moduły kamer i przeprojektowana kratka głośnika. W porównaniu do poprzedniego modelu, Galaxy Flip 5, nowa wersja ma ostrzejsze krawędzie obudowy.

Warto jednak zauważyć, że zmiany konstrukcyjne nie są drastyczne. Na przykład maskownica głośnika ma teraz postać pojedynczego szerokiego otworu zamiast kilku małych. Ponadto moduły kamer stały się większe, a odległość między nimi została zmniejszona.

Należy pamiętać, że jest to tylko wyciekły render, a ostateczny produkt może się różnić. Więcej szczegółów poznamy bliżej daty premiery.

Źródło: @rquandt