Amazfit rozpoczyna sprzedaż swojego innowacyjnego inteligentnego pierścienia Helio w USA

Autor: Vlad Cherevko | 24.05.2024, 19:49
Amazfit rozpoczyna sprzedaż swojego innowacyjnego inteligentnego pierścienia Helio w USA

Amazfit, znany producent inteligentnych zegarków i monitorów fitness, po raz pierwszy wchodzi na rynek inteligentnych pierścieni z nowym produktem, Amazfit Helio Ring. Urządzenie, które zostało ogłoszone na targach CES 2024, jest już dostępne w USA po wstępnym okresie przedsprzedaży.

Co wiadomo

Amazfit Helio Ring kosztuje 299,99 USD, ale kupujący mogą uzyskać zniżkę, wybierając jedną z różnych ofert pakietowych. Na przykład, jeśli kupisz smartwatch Amazfit T-Rex Ultra, Falcon lub Cheetah Pro, możesz otrzymać 150 USD zniżki na Helio Ring.

Pierścień Helio jest wykonany ze stopu tytanu i waży mniej niż 4 gramy. Jest idealny do regeneracji i śledzenia snu, jest wodoodporny do 10 ATM i może dostarczać dane, takie jak wynik snu, czas pełnej regeneracji, poziom tlenu we krwi, zmienność tętna podczas snu i tętno spoczynkowe podczas snu.

Obecnie Amazfit Helio Ring jest dostępny tylko w rozmiarach 10 i 12, ale firma obiecuje dodać więcej opcji rozmiarów w przyszłości. Kupujący otrzymują również bezpłatny trzymiesięczny dostęp do Zepp Aura i sześciomiesięczny dostęp do Zepp Fitness.

Źródło: Amazfit