Samsung opracowuje specjalny sposób, aby klienci mogli wybrać rozmiar Galaxy Ring

Autor: Nastya Bobkova | 25.05.2024, 04:08
Samsung opracowuje specjalny sposób, aby klienci mogli wybrać rozmiar Galaxy Ring

Samsung przygotowuje się do wprowadzenia na rynek swojego pierwszego inteligentnego pierścienia, Galaxy Ring, który zostanie oficjalnie zaprezentowany na Galaxy Unpacked w lipcu. Według zrzutu ekranu, który wyciekł z @evleaks Substack, Samsung opracował specjalny sposób, aby pomóc klientom wybrać odpowiedni rozmiar pierścienia.

Co wiemy.

W przeciwieństwie do Galaxy Watch, rozmiaru Galaxy Ring nie można regulować. Samsung planuje sprzedawać kilka rozmiarów, a dla tych, którzy nie znają swojego, firma zaoferuje unikalny proces dostawy. Po złożeniu zamówienia i wybraniu opcji "Nie znam swojego rozmiaru", klienci otrzymają zestaw przykładowych pierścionków, które pomogą im znaleźć najlepszy rozmiar.

Po wybraniu odpowiedniego rozmiaru, klient będzie mógł potwierdzić swoje zamówienie, a Galaxy Ring zostanie dostarczony w wybranym wariancie.

Samsung planuje oferować Galaxy Ring w dziewięciu rozmiarach - od 5 do 13 według amerykańskiego standardu. Prototypy na pokazie miały plastikową obudowę i były dostępne w trzech kolorach: czarnej ceramiki, srebrnej platyny i złota.

Źródło: SamMobile