Wyciekły materiał filmowy z gry akcji Star Wars Outlaws ujawnił jednego z elitarnych wrogów, z którymi zmierzy się główny bohater.

Autor: Anton Kratiuk | 26.05.2024, 12:53
Wyciekły materiał filmowy z gry akcji Star Wars Outlaws ujawnił jednego z elitarnych wrogów, z którymi zmierzy się główny bohater.

W kryminalnej grze akcji Star Wars Outlaws główna bohaterka Kay Vess zmierzy się nie tylko z najgroźniejszymi syndykatami przestępczymi Galaktyki, ale także z wojskami Imperium.

Być może na jej drodze staną zarówno zwykli szturmowcy, którzy słyną z tego, że nie są w stanie trafić nawet w stojący cel, jak i elitarne jednostki.

Co wiadomo

W sieci krąży zrzut ekranu z rzekomego zwiastuna, który zostanie zaprezentowany na Ubisoft Forward.

Użytkownik forum Reddit wskazał, że zrzut ekranu przedstawia Mrocznego Szturmowca (Shadowtrooper) z wersji pre-alpha Star Wars Outlaws. Najprawdopodobniej jednak autor pomylił się i miał na myśli Death Trooperów. Tak czy inaczej, żołnierze ci będą wymagającymi przeciwnikami dla graczy.

Wyciekły materiał filmowy z gry akcji Star Wars Outlaws ujawnił jednego z elitarnych wrogów, z którymi zmierzy się główny bohater.-2

Kiedy można się spodziewać

Star Wars Outlaws ukaże się 30 sierpnia na PC, PlayStation 5 i Xbox Series, premiera Ubisoft Forward odbędzie się 10 czerwca.

Źródło: Reddit