Nowy monitor ViewSonic VA2779-4K-HDU z portem Type-C do szybkiego ładowania zaprezentowany

Autor: Vlad Cherevko | 26.05.2024, 23:32
Nowy monitor ViewSonic VA2779-4K-HDU z portem Type-C do szybkiego ładowania zaprezentowany

Firma ViewSonic, znana z innowacji w technologii wyświetlaczy, zaprezentowała nowy 27-calowy monitor VA2779-4K-HDU o rozdzielczości 4K. Monitor ten wyróżnia się z tłumu dzięki wbudowanemu portowi Type-C, który umożliwia szybkie ładowanie urządzeń do 65 W, a także obsługuje szybki transfer danych do wyjścia wideo.

Co wiadomo

Monitor jest wyposażony w panel IPS o rozdzielczości 3840 x 2160, zapewniający wyraźny i jasny obraz. Dzięki cienkim ramkom i szerokiemu kątowi widzenia wynoszącemu 178°, zapewnia komfortowe oglądanie pod dowolnym kątem. Wyświetlacz obsługuje standard DisplayHDR 400, umożliwiając odtwarzanie treści HDR w przyzwoitej jakości.

Inne cechy monitora obejmują obsługę 1,07 miliarda kolorów, dokładność odwzorowania kolorów z oceną sRGB na poziomie 99% oraz obecność filtra niebieskiego światła, który chroni oczy przed zmęczeniem. Monitor oferuje również lepszą kompatybilność z systemem operacyjnym macOS firmy Apple.

Monitor posiada w pełni funkcjonalny port typu C, który nie tylko zapewnia ładowanie 65 W Power Delivery dla kompatybilnych urządzeń, takich jak laptopy, smartfony i tablety, ale także obsługuje szybki transfer danych dla funkcji wyjścia wideo, zapewniając płynniejszą pracę.

ViewSonic VA2779-4K-HDU jest już dostępny w sprzedaży w Chinach w cenie 1499 juanów (~206 USD), co czyni go przystępnym wyborem dla użytkowników poszukujących wysokiej jakości monitora w rozsądnej cenie.

Źródło: Gizmochina