Platformówka akcji The Rogue Prince of Persia została wydana w Steam Early Access: eksperci są zadowoleni z nowości, a twórcy zaprezentowali zwiastun premierowy

Autor: Anton Kratiuk | 27.05.2024, 19:58
Platformówka akcji The Rogue Prince of Persia została wydana w Steam Early Access: eksperci są zadowoleni z nowości, a twórcy zaprezentowali zwiastun premierowy

Miała miejsce przedterminowa premiera gry The Rogue Prince of Persia od studia Evil Empire, które znane jest graczom z długiego i niezwykle udanego wspierania Dead Cells - gry w podobnym gatunku i stylu.

Co wiemy

Gra jest już dostępna dla wszystkich użytkowników Steam.

Należy pamiętać, że przez pewien czas obowiązuje 10% zniżka na grę, choć nawet bez niej jest ona znacznie tańsza niż większość współczesnych wydań.

We wczesnym dostępie graczom oferowany jest tylko pierwszy akt The Rogue Prince of Persia, który zapewnia około dziesięciu godzin zawartości.

Niektórzy dziennikarze i krytycy sprawdzili już The Rogue Prince of Persia i pochwalili rozgrywkę oraz styl graficzny gry. Zauważyli, że platformówka akcji ma wszelkie szanse, aby prześcignąć Dead Cells, ale zajmie to deweloperom dużo czasu.

Evil Empire opublikowało zwiastun premierowy The Rogue Prince of Persia, który doskonale pokazuje główne cechy gry: dynamiczną rozgrywkę, spektakularny parkour, duży wybór broni, różnorodność wrogów i oczywiście możliwość manipulowania upływem czasu.

Należy przypomnieć, że gra ta nie jest powiązana z innymi częściami serii Prince of Persia i jest w rzeczywistości niezależnym projektem pod znaną marką i z pewnymi charakterystycznymi cechami.

Źródło: Evil Empire