Insider: Sony zorganizuje ogromny pokaz gier w ciągu najbliższych kilku dni, ale nie będzie to PlayStation Showcase

Autor: Anton Kratiuk | 27.05.2024, 21:54
Insider: Sony zorganizuje ogromny pokaz gier w ciągu najbliższych kilku dni, ale nie będzie to PlayStation Showcase

Niedawno wielu wtajemniczonych donosiło, że pod koniec maja Sony zorganizuje ogromny pokaz gier, na którym zaprezentuje nowe produkty i ujawni daty premiery już ogłoszonych projektów.

Większość wtajemniczonych zgodziła się, że będzie to PlayStation Showcase, które w zeszłym roku odbyło się w ostatnich dniach maja. Jednak według blogera NateTheHate, Sony ma nieco inne plany na ten pokaz.

Co wiadomo

Zapytany przez jednego ze swoich obserwatorów na Twitterze, kiedy można spodziewać się PlayStation Showcase, insider odpowiedział, że Sony zorganizuje pokaz na początku nadchodzącego tygodnia, ale będzie to State of Play. W związku z tym gracze mogą spodziewać się mniejszej prezentacji niż wcześniej sądzono, ale zaskakujące jest to, że miesiąc już się kończy, a Sony jeszcze nie ogłosiło wydarzenia. Prawdopodobnie nastąpi to w krótkim czasie.

Jeśli chodzi o PlayStation Showcase 2024, na początku roku znany włoski dziennikarz i analityk Roberto Serrano ujawnił, że Sony zorganizuje tę ogromną prezentację w drugiej połowie 2024 roku, najprawdopodobniej we wrześniu.

Źródło: X