Red Dead Redemption 2, jedna z najlepszych gier ostatniej dekady, kosztuje 24 USD na Steam do 9 czerwca.

Autor: Vladislav Nuzhnov | 28.05.2024, 09:13
Red Dead Redemption 2, jedna z najlepszych gier ostatniej dekady, kosztuje 24 USD na Steam do 9 czerwca.

Czy jest coś do powiedzenia na temat Red Dead Redemption 2? Rockstar wypuścił tę grę w 2018 roku, ale wciąż może ona z łatwością dać nowym projektom szansę na zdobycie pieniędzy, ponieważ wciąż jest jedną z najlepszych. A jeśli z jakiegoś powodu jeszcze w nią nie grałeś, nadszedł czas, aby to naprawić, ponieważ gra otrzymała 60% zniżki na Steam.

Co wiemy

Akcja gry rozgrywa się w 1899 roku, kiedy era Dzikiego Zachodu dobiega końca. Historia opowiada o Arthurze Morganie i jego gangu, który ukrywa się przed agentami federalnymi. Aby przetrwać, trzeba napadać na banki, stale zmieniać lokalizację i szukać nowych przygód. W grze dostępne są 104 misje fabularne, a na ich ukończenie trzeba poświęcić co najmniej 50 godzin. A jeśli liczyć misje dodatkowe, to 60-70. Ale jest tu jeszcze jeden fajny element - świat gry. W tej grze można dosłownie żyć. Jeśli chcesz polować lub łowić ryby, możesz to robić. Jeśli chcesz okradać ludzi, możesz to robić. Możesz też ulepszać i rozbudowywać swój obóz. A jeśli masz dość wszystkiego, możesz wsiąść na konia i pojechać do odległych krain w poszukiwaniu skarbów.

Warto również zauważyć, że RDR2 jest bardziej medytacyjny niż GTA, które ma ciągłą akcję. Dlatego ci, którzy nie grali w gry o podobnym tempie, będą potrzebowali czasu, aby się do niego przyzwyczaić.

Więcej szczegółów na temat promocji można znaleźć pod tym linkiem.