LG wprowadza bezprzewodowe słuchawki Tone Free T80 z technologią Dolby Head Tracking

Autor: Nastya Bobkova | 29.05.2024, 03:53
LG wprowadza bezprzewodowe słuchawki Tone Free T80 z technologią Dolby Head Tracking

Firma LG rozszerzyła swoją ofertę bezprzewodowych słuchawek Tone Free o nowe modele T80, które charakteryzują się zaktualizowaną konstrukcją i obsługą Dolby Atmos z funkcją Dolby Head Tracking.

Cechy.

Nowe słuchawki LG Tone Free T80 oferują żywe basy, ulepszone średnie i wysokie tony dzięki wzmocnionym przetwornikom grafenowym. Są one wyposażone w technologię Dolby Head Tracking, która pozwala dźwiękowi pozostać z przodu i na środku, podążając za ruchami głowy użytkownika.

Słuchawki są również wyposażone w funkcję aktywnej redukcji szumów (ANC) z możliwością dostosowania dźwięku do różnych warunków, cztery mikrofony do optymalizacji warunków dźwiękowych otoczenia oraz żele nauszne klasy medycznej zapewniające wygodę użytkowania.

Słuchawki LG Tone Free T80 mają wodoodporność IPX4 i mogą być używane w deszczu lub na siłowni. Można je ładować do 36 godzin z etui ładującym lub do 9 godzin bez niego.

Aplikacja LG Tone Free umożliwia łatwe przełączanie się między aplikacjami muzycznymi, podłączenie do pięciu urządzeń jednocześnie i pomaga znaleźć zgubione słuchawki. Słuchawki bezprzewodowe LG Tone Free 180 są dostępne w cenie 199 USD.

Źródło: LG