Google Discover pokazuje teraz godziny wschodu i zachodu słońca na smartfonach

Autor: Nastya Bobkova | 30.05.2024, 04:59
Google Discover pokazuje teraz godziny wschodu i zachodu słońca na smartfonach

W sekcji Discover aplikacji Google na Androida znajdują się cztery karty: Jakość powietrza, Finanse, Sport i Pogoda. Teraz Google dodało kolejną kartę do sekcji Odkrywaj w aplikacji Google: "Wschód i zachód słońca.

Co warto wiedzieć

Karta "Wschód i zachód słońca" pokazuje czas wschodu i zachodu słońca dla bieżącej lokalizacji właściciela. Aby zobaczyć tę funkcję, przesuń palcem w lewo na karuzeli mapy, dotknij Ustawienia (Dostosuj swoją przestrzeń) i włącz opcję Wschód i zachód słońca.

Dla tych, którzy nie wiedzą

Google Discover to funkcja aplikacji Google Android, która wyświetla użytkownikom spersonalizowane wiadomości, artykuły i inne interesujące treści na podstawie ich zainteresowań i wcześniejszej aktywności.

Obecnie nie ma informacji na temat tego, czy Google doda mapę wschodów i zachodów słońca do sekcji Odkrywaj w aplikacji Google poprzez aktualizację aplikacji lub zmiany serwera.

Zaktualizuj aplikację Google do najnowszej wersji, aby upewnić się, że otrzymasz tę kartę w przyszłości. Czasami samo ponowne uruchomienie aplikacji lub urządzenia aktywuje nową funkcję.

Źródło: 9to5Google