Sony zapowiedziało uroczą platformówkę akcji Astro Bot, kontynuację niezwykłej gry znanej wszystkim użytkownikom PlayStation 5

Autor: Anton Kratiuk | 31.05.2024, 13:49
Sony zapowiedziało uroczą platformówkę akcji Astro Bot, kontynuację niezwykłej gry znanej wszystkim użytkownikom PlayStation 5

Zgodnie zprzewidywaniami osoby wtajemniczonej, podczas targów State of Play Sony i studio Team Asobi ogłosiły kolorową platformówkę akcji Astro Bot - kontynuację nieszablonowej gry Astro's Playroom, która była preinstalowana na każdej konsoli PS5 i wprowadzała użytkowników w jej funkcje.

Co wiemy

W Astro Bot twórcy odeszli nieco od "wewnętrznego świata PS5" i zaoferują graczom podróż przez cały wszechświat. Uroczy robot Astro odwiedzi 50 unikalnych planet, na których czekają go nie tylko ekscytujące przygody i spotkania z wielkimi wrogami, ale także spotkania ze stylizowanymi postaciami z innych gier Sony, na przykład z Kratosem z God of War.

Gracze mogą spodziewać się 6 galaktyk, 80 poziomów, ponad 15 nowych zdolności dla unikalnych stylów rozgrywki, nietypowych i niezwykle kolorowych projektów lokacji, a także luźnej atmosfery i lekkiego humoru.

Zabawne jest to, że Astro będzie podróżował po planetach na latającym gamepadzie DualSense, a do latania w otwartej przestrzeni używa PS5.

Kiedy się spodziewać?

Astro Bot ukaże się 6 września wyłącznie na PlayStation 5 i będzie dostępny w przedsprzedaży od 6 czerwca.

Źródło: PlayStation