W pogoni za perfekcją: twórcy Little Nightmares 3 zdecydowali się przełożyć premierę gry

Autor: Anton Kratiuk | 31.05.2024, 20:12
W pogoni za perfekcją: twórcy Little Nightmares 3 zdecydowali się przełożyć premierę gry

Studio Supermassive Games ogłosiło wieści, które zdenerwują fanów serii platformówek grozy Little Nightmares.

Co wiadomo

Brytyjski deweloper ogłosił przesunięcie premiery trzeciej części Little Nightmares na 2025 rok.

Jak wyjaśnili projektanci gry, kiedy Little Nightmares 3 zostało zapowiedziane w sierpniu 2023 roku, byli pewni, że uda im się ukończyć grę do końca 2024 roku. Nie dotrzymali jednak tego terminu i nie chcą wydać gry o niskiej jakości.

Supermassive poświęci dodatkowy czas na ulepszenie wszystkich elementów gry i ma nadzieję, że gracze docenią ich starania. Już tego lata deweloperzy obiecują ujawnić wiele interesujących szczegółów na temat trzeciej części najsłodszego horroru.

Little Nightmares 3 będzie dostępne na PC, PlayStation, Xbox i Nintendo Switch.

Dla tych, którzy nie są wtajemniczeni

Fabuła Little Nightmares III nie jest bezpośrednio powiązana z wydarzeniami z poprzednich części, ale w grze znajduje się wiele odniesień i sekretów, odkrywając które gracze zobaczą podobieństwa z pierwszą i drugą częścią.

Wydarzenia Little Nightmares III będą miały miejsce w przerażającym miejscu o nazwie Spiral. Głównymi bohaterami gry będą Low (Niski) i Alone (Samotny), którzy będą musieli odbyć niebezpieczną podróż. Oboje dysponują unikalnymi umiejętnościami i przedmiotami, ale tylko współpracując ze sobą mogą osiągnąć swój cel.

Źródło: Little Nightmares III