Insider: Metal Gear Solid Δ: Snake Eater może ukazać się dopiero w 2025 roku - być może w przyszłym tygodniu Konami ujawni datę premiery remake'u

Autor: Anton Kratiuk | 31.05.2024, 22:31
Insider: Metal Gear Solid Δ: Snake Eater może ukazać się dopiero w 2025 roku - być może w przyszłym tygodniu Konami ujawni datę premiery remake'u

Konami nigdy nie ogłosiło daty premiery Metal Gear Solid Δ: Snake Eater, ale spekuluje się, że zaktualizowana wersja trzeciej części kultowej skradanki ukaże się przed końcem 2024 roku. Pośrednio zasugerowało to również Sony, publikując film o najbardziej znanych nowościach na PlayStation w 2024 roku.

Prawdopodobnie jednak gra ukaże się później, niż spodziewają się tego gracze.

Co wiemy

Autorytatywny insider billbil-kun poinformował, że Metal Gear Solid Δ: Snake Eater może zostać wydany dopiero w 2025 roku.

Tym razem nie może on zagwarantować wiarygodności otrzymanej informacji, ponieważ nie mogła ona zostać potwierdzona przez jego drugie źródło, ale francuski dziennikarz zakłada, że wydawca Konami poda oficjalną datę premiery remake'u w ciągu najbliższych dziesięciu dni. Jako najbardziej prawdopodobną datę wymienił 6 czerwca: billbil-kun uważa, że tego dnia japońska firma otworzy przedsprzedaż Metal Gear Solid Δ: Snake Eater i prawdopodobnie zaprezentuje nowe zwiastuny.

Wiadomo, że gra będzie dostępna na PC, PlayStation 5 i Xbox Series.

Przypomnijmy, że twórcy obiecują pozostawić nienaruszoną fabułę i narrację autorstwa Hideo Kojimy, ale znacząco poprawią oprawę graficzną i wykonanie techniczne, a także nieco unowocześnią rozgrywkę z gry z 2005 roku.

Źródło: Dealabs