Europejscy użytkownicy Galaxy A52s zaczęli otrzymywać aktualizację One UI 6.1

Autor: Vlad Cherevko | 03.06.2024, 12:50
Europejscy użytkownicy Galaxy A52s zaczęli otrzymywać aktualizację One UI 6.1

W ubiegły wtorek Samsung Galaxy A52s zaczął otrzymywać One UI 6.1 w Korei Południowej. Teraz donosi się, że użytkownicy Galaxy A52s z Europy również zaczęli otrzymywać nowe oprogramowanie One UI 6.1.

Co wiadomo

Aktualizacja jest dostępna w niektórych krajach europejskich, a także w niektórych krajach poza Europą. Według doniesień, w ciągu tygodnia nowe oprogramowanie dla Galaxy A52s zostanie wdrożone również w innych regionach. Dlatego użytkownicy, którzy nie otrzymali jeszcze One UI 6.1 na swoich A52, powinni sprawdzić dostępność aktualizacji na swoich smartfonach w najbliższych dniach za pośrednictwem menu Ustawienia " " Aktualizacja oprogramowania " Pobierz i zainstaluj.

Wraz z One UI 6.1, Galaxy A52s otrzymuje dokładniejsze przycinanie obrazów, kopiowanie i wklejanie obiektów z jednego obrazu do drugiego, ulepszone wyszukiwanie w galerii, nowe funkcje edycji tapet, dodatkowe widżety ekranu blokady, ulepszony widżet pogody, konfigurowalne tła dla przypomnień, ulepszone udostępnianie plików między Galaxy a urządzeniami z Androidem innych firm i wiele więcej.

Źródło: Sammobile