Dla fanów Harry'ego Pottera: Hogwarts Legacy otrzymało 50% zniżki na Steam do 10 czerwca

Autor: Vladislav Nuzhnov | 03.06.2024, 21:18
Dla fanów Harry'ego Pottera: Hogwarts Legacy otrzymało 50% zniżki na Steam do 10 czerwca

Hogwarts Legacy było jedną z najbardziej udanych gier AAA dla jednego gracza w 2023 roku. Została dobrze przyjęta przez krytyków, graczy i fanów Harry'ego Pottera. Gra otrzymała dobre oceny na Metacritic, a także znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepszych gier Steam na szczyt online. Prawie 900 tysięcy osób grało w Hogwarts Legacy w tym samym czasie. Wśród gier fabularnych tylko Elden Ring i Cyberpunk 2077 miały więcej graczy. A jeśli z jakiegoś powodu przegapiłeś grę, możesz ją teraz kupić z 50% zniżką.

Co wiemy

Hogwarts Legacy to gra fabularna z otwartym światem, osadzona w świecie przedstawionym po raz pierwszy w książkach o Harrym Potterze. Gracze znajdą się w Hogwarcie w 1800 roku. Nasz bohater jest uczniem, który posiada klucz do starożytnego sekretu, który grozi rozerwaniem świata czarodziejów. W grze gracze znajdą wiele aktywności, zadań i bitew z różnymi stworzeniami.

Edycję standardową można kupić za 30 dolarów. Cyfrowa edycja deluxe również otrzymała zniżkę. Daje ona kilka kosmetycznych przedmiotów i bonusów. Tutaj trzeba będzie zapłacić 35 dolarów.

Więcej szczegółów na temat promocji można znaleźć pod tym linkiem.