Odległa galaktyka jest otwarta dla wszystkich: Ubisoft zapewnił, że ograniczenia fizyczne nie są przeszkodą w przejściu przez Star Wars Outlaws

Autor: Anton Kratiuk | 03.06.2024, 22:12
Odległa galaktyka jest otwarta dla wszystkich: Ubisoft zapewnił, że ograniczenia fizyczne nie są przeszkodą w przejściu przez Star Wars Outlaws

W ciągu ostatnich kilku lat Ubisoft stał się jedną z tych firm, które kładą ogromny nacisk na to, aby ich projekty były jak najbardziej dostępne dla wszystkich graczy.

Kryminalna gra akcji Star Wars Outlaws nie będzie wyjątkiem i zaoferuje graczom niepełnosprawnym szerokie możliwości w ustawieniach gry.

Co wiadomo

Przedstawiciele francuskiego wydawcy wyjaśnili, że wszystkie elementy Star Wars Outlaws zostały pierwotnie stworzone z myślą o jak najszerszym gronie odbiorców. Jednak projektanci gry z Massive Entertainment nie zdołali dostosować wszystkich aspektów w podstawowej wersji gry, więc zapewnili ogromną liczbę ustawień, aby gra była wygodna dla wszystkich.

Użytkownicy będą mogli dostosować rozmiar czcionki, dostosować kontrast obrazu, wybrać paletę kolorów, włączyć opis audio ważnych scen gry, włączyć napisy do dialogów i dźwięków tła, dostroić sterowanie i wybrać wiele innych parametrów, których pełną listę można znaleźć w specjalnym artykule Ubisoft.

Deweloper ujawni więcej szczegółów na temat Star Wars Outlaws podczas pokazu Ubisoft Forward Live, który odbędzie się 10 czerwca o godzinie 21:00 (CEST).

Dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej

Źródło: Ubisoft