Twórcy Kingdom Hearts 4 nie pokażą gry na Summer Game Fest

Autor: Dmitro Koval | 04.06.2024, 08:30
Twórcy Kingdom Hearts 4 nie pokażą gry na Summer Game Fest

Nadchodzący Summer Game Fest zapowiada się obiecująco, ale ważne jest, aby mieć realistyczne oczekiwania - zwłaszcza jeśli masz nadzieję na aktualizację Kingdom Hearts. Według twórcy, producenta i gospodarza Summer Game Fest, Geoffa Keighleya, takie oczekiwania najprawdopodobniej nie zostaną spełnione.

Co wiadomo

Podczas niedawnej sesji pytań i odpowiedzi na Twitchu, Keighley omówił możliwość, że Kingdom Hearts 4 zostanie pokazane na imprezie 7 czerwca. Doradził fanom, że oczekiwanie na długo wyczekiwaną grę RPG akcji to "nastawianie się na porażkę".

Chociaż niektóre przecieki sugerują, że Kingdom Hearts 4, zapowiedziane na 2022 rok, ma zostać wydane w 2025 roku, a spekulacje na temat premiery nie są całkowicie bezpodstawne, wygląda na to, że gra nie zostanie pokazana na tegorocznym Summer Game Fest.

Niemniej jednak wydarzenie zapowiada się ekscytująco, ponieważ potwierdzono już kilka dużych gier, w tym Metaphor: ReFantazio, Monster Hunter Wilds i nową dużą grę od 2K. Ponadto przecieki sugerują, że PlayStation ogłosi więcej gier od najlepszych deweloperów.

Źródło: GamingBolt