Rockstar Games kreatywnie flirtuje z opinią publiczną: GTA Online ujawnia interesujące nawiązanie do debiutanckiego zwiastuna GTA VI

Autor: Anton Kratiuk | 03.07.2024, 13:12
Rockstar Games kreatywnie flirtuje z opinią publiczną: GTA Online ujawnia interesujące nawiązanie do debiutanckiego zwiastuna GTA VI

Fani serii GTA z niecierpliwością czekają na premierę nowej odsłony serii i z godną pozazdroszczenia wytrwałością szukają nawiązań do niej we wszystkich projektach Rockstar Games, a nawet w tych, które nie są bezpośrednio związane z grami wideo.

Uważny użytkownik Reddita o pseudonimie DogWifDreads znalazł ciekawe nawiązanie do GTA VI w GTA Online.

Co wiadomo

DogWifDreads odkrył, że w aktualizacji Bottom Dollar Bounties, studio Rockstar Games dodało nowy przedmiot kosmetyczny do GTA Online. Wydawać by się mogło, że jest to rzecz powszechna, w grze jest ich ogromna liczba i cały czas dodawane są nowe. Gracz uznał jednak, że nowy srebrny naszyjnik jest dokładną kopią akcesorium, które zdobiło klatkę piersiową słynnej dziewczyny w bikini z debiutanckiego zwiastuna GTA VI.

Samo w sobie nic to nie znaczy, lecz możemy założyć, że Rockstar Games chciało jakoś wykorzystać stworzone akcesoria i znalazło dla nich godne zastosowanie w GTA Online, pozostawiając ciekawą pisankę dla uważnych graczy.

Być może dekoracja jest pierwszym elementem z GTA VI w GTA Online.

Przypominamy, że GTA VI ma ukazać się jesienią 2025 roku na PlayStation 5 i Xbox Series.

Źródło: Reddit