Dynamiczne bitwy i filmowe sceny w kolorowym zwiastunie świetnie zapowiadającej się gry akcji RPG Flintlock: The Siege of Dawn

Autor: Anton Kratiuk | 03.07.2024, 13:41
Dynamiczne bitwy i filmowe sceny w kolorowym zwiastunie świetnie zapowiadającej się gry akcji RPG Flintlock: The Siege of Dawn

Do premiery gry akcji fantasy Flintlock: The Siege of Dawn pozostały już tylko dwa tygodnie, a studio A44 Games wciąż dzieli się szczegółami na temat projektu.

Co wiemy

Deweloperzy opublikowali materiał wideo zatytułowany No Rest Til Dawn. W rzeczywistości jest to zwiastun recenzencki, który pokazuje nie tylko zainscenizowane sceny, ale także samą rozgrywkę we Flintlock.

Gracze mogą spodziewać się barwnych i dynamicznych starć z rozmaitymi przeciwnikami, w których będą mogli korzystać z broni zimnej, muszkietów, pistoletów, czegoś na kształt miotacza ognia oraz rozmaitych zdolności magicznych.

Gra prezentuje się naprawdę wysokiej jakości, o czym świadczą w większości pozytywne komentarze pod zwiastunem.

Przypomnijmy, że twórcy pozycjonują Flintlock: The Siege of Dawn jako lekką grę soulsopodobną, w której gracze nie będą musieli studiować każdego ruchu wroga i podejmować ogromnej liczby prób pokonania bossów. Jednocześnie jednak A44 zachowuje wszystkie kluczowe elementy gatunku, czyniąc je nieco prostszymi i bardziej przystępnymi.

Kiedy czekać

Twórcy ogłosili już, że Flintlock: Oblężenie Świtu "przeszło na złoto", więc jego premiera na pewno odbędzie się 18 lipca na Xbox Series X|S, PlayStation 5 i PC (Steam i EGS), w dniu premiery gra pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass.

Źródło: IGN