Samsung będzie współpracować z k-popowym zespołem TXT podczas wydarzenia Galaxy Unpacked

Autor: Nastya Bobkova | 04.07.2024, 21:04
Samsung będzie współpracować z k-popowym zespołem TXT podczas wydarzenia Galaxy Unpacked

Przez kilka lat Samsung współpracował z popularną grupą K-pop BTS w celu promowania swoich flagowych smartfonów. Jednak w 2023 roku boysband ogłosił przerwę, więc wydaje się, że Samsung znalazł nowego partnera w świecie K-popu. Firma zasugerowała współpracę z TXT przed następnym wydarzeniem Galaxy Unpacked.

Co wiemy.

Samsung opublikował zwiastun wideo sugerujący współpracę z TXT, ale w opisie omyłkowo zidentyfikował konto fanowskie grupy zamiast oficjalnego. W związku z tym prawdopodobne jest, że członkowie TXT wezmą udział w Galaxy Unpacked 2024, gdzie zostanie zaprezentowany stworzony przez nich dzwonek Over The Horizon.

Oficjalne informacje na temat współpracy Samsunga z TXT oraz inne szczegóły dotyczące wydarzenia Galaxy Unpacked 2024 spodziewane są 10 lipca.

Oczekuje się, że Samsung zaprezentuje kilka nowych produktów Galaxy podczas wydarzenia 10 lipca, w tym:

  • Galaxy Flip 6
  • Galaxy Fold 6
  • Galaxy Buds 3
  • Galaxy Buds 3 Pro
  • Galaxy Watch 7
  • Galaxy Watch Ultra

Szczegółowe specyfikacje Galaxy Flip 6 i Galaxy Fold 6 wyciekły nieco wcześniej. Oba telefony są wyposażone w procesor Snapdragon 8 Gen 3 For Galaxy i mają cieńszą obudowę. Galaxy Fold 6 jest lżejszy od swojego poprzednika, a Galaxy Flip 6 ma większą baterię przy zachowaniu rozmiaru poprzedniego modelu. Oba telefony mogą mieć mniej zauważalne zagniecenia na ekranach i stopień ochrony IP48 dla odporności na kurz i wodę.

Słuchawki Galaxy Buds 3 i Galaxy Buds 3 Pro otrzymają znaczące zmiany konstrukcyjne i ulepszenia jakości dźwięku. Galaxy Watch 7 i Galaxy Watch Ultra będą korzystać z całkowicie nowego układu Exynos W1000 3 nm z czterordzeniowym procesorem, ulepszonym śledzeniem stanu zdrowia i treningu oraz dłuższą żywotnością baterii.

Źródło: SamMobile