Wyciek ceny Galaxy Ring ujawnia, że będzie to urządzenie z segmentu premium

Autor: Vlad Cherevko | 06.07.2024, 18:12
Wyciek ceny Galaxy Ring ujawnia, że będzie to urządzenie z segmentu premium

Przed oficjalną zapowiedzią nowego inteligentnego pierścienia Samsung Galaxy Ring, zaplanowaną na 10 lipca, do sieci wyciekły informacje o jego cenie. Sądząc po tych danych, Galaxy Ring będzie kosztował więcej niż Galaxy Watch 6.

Co wiadomo

Według przecieku z Dealabs, urządzenie będzie kosztować 449 euro we Francji, co stanowi równowartość 487 dolarów w USA. To pozycjonuje Galaxy Ring jako produkt premium, przekraczający koszt konkurentów, takich jak 299 USD Oura Ring i 410 USD Circular Pro 1.

Galaxy Ring, pierwszy inteligentny pierścień Samsunga, obiecuje zwiększyć możliwości monitorowania zdrowia poprzez współpracę z aplikacją Galaxy Health. Oczekuje się, że pierścień będzie wyposażony w czujniki EKG i przepływu krwi, a także funkcje monitorowania jakości snu. Ponadto Galaxy Ring może ulepszyć ekosystem Samsunga, umożliwiając sterowanie innymi urządzeniami Galaxy. Na przykład może być używany do odblokowywania innych urządzeń Galaxy.

Galaxy Ring będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych - czarnej, srebrnej i złotej - a także w dziewięciu rozmiarach i z możliwością zamówienia zestawu testowego w celu określenia rozmiaru. Więcej szczegółów spodziewanych jest na wydarzeniu Samsung Unpacked.

Źródło: Dealabs