Samsung zdecydował się usunąć popularny zestaw przycisków z NavStar

Autor: Nastya Bobkova | 06.07.2024, 20:04
Samsung zdecydował się usunąć popularny zestaw przycisków z NavStar

Aplikacja NavStar firmy Samsung dla smartfonów i tabletów Galaxy oferuje dodatkowe opcje dostosowywania paska nawigacji i gestów zapewnianych przez One UI. Daje to więcej opcji personalizacji urządzenia.

Co warto wiedzieć.

Jedna z tych opcji pozwala wybrać inaczej zaprojektowany zestaw przycisków dla paska nawigacji. Obecna wersja NavStar oferuje siedemnaście zestawów przycisków, każdy o innym wyglądzie.

Jednak niedawno użytkownik na koreańskim forum społeczności Samsung zauważył, że poprzednia wersja aplikacji oferowała dodatkowy zestaw przycisków, który zniknął w nowej wersji.

Moderator forum Good Lock potwierdził tę informację, dodając, że Samsung nie planuje przywrócenia tego zestawu przycisków.

Obecnie nie ma oficjalnego wyjaśnienia ze strony Samsunga dotyczącego usunięcia tego zestawu przycisków. Niektórzy użytkownicy forum spekulowali, że zrobiono to ze względów estetycznych lub że przyciski nie pasowały do nowego projektu One UI.

Chociaż użytkownicy są rozczarowani zniknięciem swoich ulubionych przycisków, Samsung może wprowadzić nowe i lepsze zestawy przycisków w przyszłych aktualizacjach NavStar.

Źródło: SamMobile